W obliczu rosnącej popularności nieprzezroczystych rajstop ostatnio pojawiły się pewne wątpliwości co do tego, czym one dokładnie są. Kobiety lubią pończochy nylonowe, ale równie często sięgają po rajstopy. Rajstopy są zazwyczaj wykonane z materiału syntetycznego takiego jak nylon lub poliester, składają się z nici wykonanych z takich materiałów. Nici te są nazywane den i na podstawie ich ilości oblicza się gęstość. Przezroczyste rajstopy to te które mają gęstość mniejszą niż czterdzieści, wszystko nad tym są to kryjące rajstopy.

Rajstopy cieszą się dużą popularnością, ponieważ oferują wiele korzyści. Mogą one wzmocnić nogi, sprawić że są lepiej wyrzeźbione, ponieważ są dopasowane do nóg i pomagają stworzyć bardzo sexy wygląd, ale też nieco klasyczny wygląd.

Obecne trendy

W minionym rok kryjące rajstopy stały się bardzo popularne, ponieważ można dzięki nim osiągnąć modny wygląd. Nieprzezroczyste rajstopy są bardzo uniwersalne, ponieważ mogą one być noszone do wielu różnych stylów butów takich jak botki, buty do kolan, platformy, a nawet sandały. Mogą one być również dopasowane do niemal każdego stroju – spódnice, spodnie, suknie wieczorowe i mini spódniczki – wszędzie będą pasować.

Przezroczyste a kryjące rastopy

Przezroczyste rajstopy oferują taką samą wszechstronność i możliwości. Kryjące rajstopy są wygodne w noszeniu, mogą być noszone przez cały rok. Kiedy są właściwie wykorzystywane mogą upiększyć twoje nogi, dzięki czemu wyglądają na bardziej wyrzeźbione – to może pomóc stworzyć bardzo atrakcyjny wygląd. Jeśli masz na sobie mini spódniczkę lub krótką spódniczkę i jesteś w butach skórzanych to kryjące rajstopy mogą być zastosowane tutaj, aby ukształtować twoje uda i dzięki temu będziesz wyglądać spektakularnie. Zazwyczaj przezroczyste rajstopy są noszone w ramach profesjonalnych i biznesowych okazji.

Kryjące rajstopy są trochę grubsze i mają w sobie więcej mody. Można znaleźć je wykonane z nylonu, bawełny, poliestru, wełny i wielu innych materiałów. Można je znaleźć w różnorodnych kolorach i wzorach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)