Gdy mężczyzna jest elegancko ubrany, jeśli dba o swoje włosy, paznokcie, z całą pewnością będzie podobał się kobietom, a przez wielu mężczyzn będzie szanowany i zdobędzie on uznanie wśród innych. Nie na darmo mówi się „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Oznacza to ni mniej ni więcej, że pierwsze wrażenie jakie wywieramy na innych, jest często decydujące i wpływa później na kontakty z innymi. Jeżeli nasz wygląd wzbudza szacunek i zaufanie, oznacza to, że mamy prawo uważać, że tym samym obdarzą nas inni ludzie.

Ale elegancji mężczyzna nie zawsze będzie oznaczał to samo. Są różne stroje na różne okazje, więc nie należy zawsze ubierać się tak samo. Najbardziej popularnym ubraniem na wystawne przyjęcia jest oczywiście garnitur. Nie zawsze wygląda on tak samo, czasem dodaje się do niego kamizelkę czasem nie. Jego dodatkiem może być krawat albo muszka i oczywiście nie można zapominać o współgrającej z garniturem koszulą. A do koszuli z kolei niezbędne są spinki. Można tym zestawem mieszać, ale należy pamiętać, że wszystkie części tej garderoby powinny być czyste, wyprasowane i ze sobą współgrające.

Garniturowa moda

Ale w wystawnym garniturze, nie będziemy chodzić wszędzie. Jeżeli wybieramy się na jakieś przyjęcie, ale trochę „luźniejsze”, nie będziemy zapinać się w krawat czy muszkę, ale nasz strój powinien wyglądać trochę inaczej. Można wtedy wybrać, coś sportowego i bardziej luźnego. Najlepsze są wtedy marynarki jeansowe, które są bardzo funkcjonale a zarazem prezentują się również znakomicie. Alternatywą dla nich mogą być marynarki sztruksowe, które są przez niektórych wręcz uwielbiane. Do tego jakieś sportowe spodnie i buty, które muszą zawsze być czyste, gdyż jak twierdzi wiele osób, to właśnie one dopełniają całości wyglądu.

Ale bez względu na to, na jaką imprezę będziemy się udawać, czy będzie to wystawne przyjęcie, czy może ognisko lub grill, zawsze pamiętajmy, aby nasz ubiór był czysty, wyprasowany i współgrający z całością. Tylko wtedy osiągniemy odpowiedni efekt, o którym myśleliśmy, gdy szykowaliśmy się na to wyjście.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)